VK medya

Sunumuzda kaliteli rol yapacak illegal ekipler arıyoruz.

DeimosLish

FivemForum Üyesi
Katılım
14 Ağu 2021
Mesajlar
13
Tepkime puanı
5
Puanları
3
Sunucumuzda illegal alanda pek çok yeniliğe öncelik yaptığımız gibi, illegal sistemleri geliştirmek her zaman öncelikli hedefimizdir. Yapacağınız illegalden keyif almanız adına scriptlerle rollerinizi gerçeğe en yakın hale getirmeye çalıştık.
Çetelerin rollerini kaliteli hale getirecek türden bazı özellikler;

Craft Sistemi

Sunucumuzda silahların, molotofların ve bıçakların üretimi “craft sistemi” ile gerçekleşmektedir. Elde ettiğiniz güç doğrultusunda bu silah gücünü elinize alabilir, birçok farklı role de bunun sayesinde girebilirsiniz.
Üretim sisteminin siz oyuncular tarafından yapılan dönüş doğrultusunda şekillendirildiği ve silah üretimini bile yaparken boş durmayacağınız, her adımında eğleneceğiniz bir hale getirdik.

Daha üst seviye otomatik silahları elde etmek için, yapmış olduğunuz büyük soygunlardan elde ettiğiniz eşyalar ile rol içerisinde iletişime geçebileceğiniz gun dealer sistemiyle rol içerisinde üst seviye silahlar alabilirsiniz. Bu sayede üst seviye silahlar için rolde geçireceğiniz zamanları farmlamak için harcamamış olup, rollerde daha aktif olabilirsiniz.Ekli dosyayı görüntüle 997

Sunucumuzda mevcut "OG" sistemiyle, SouthSide içerisinde yaşayan çetelere ve SouthSide dışı illegal rol yapan çetelere (The Lost MC & Angels Of Death & Marabunta Grande) zaman zaman zorlu görevler verip, bunun karşılığında tüm role girdiği ekipleri ödüllendiren bir sistemdir. Bunların dışında gang'lerin zor durumda oldukları zaman farklı roller paslanıp, teçhizat yardımında bulunuyor. OG'de tıpkı gangler gibi polis karşıtı olduğu için, zaman zaman ss içerisindeki polislere karşı görevlerde sunmaktadır.

İllegal Madde Üretimi

Sunucumuzda şehrin belirli kısımlarında iki adet illegal tarla bulunmaktadır. Bu tarlalarda illegal madde üretimi yapılabilmektedir. Tarla içerisinde madde üretimi adına gerekli kısımları görebilir, üretiminizi de buna yönelik yapabilirsiniz.
Ürettiğiniz maddeleri kullanmanız halinde belirli bir süre ile kısıtlanmış zaman içerisinde, normal bir insana kıyasla daha hızlı koşabildiğinizi fark edeceksiniz. Rol içerisinde tarlaların sahipleri ile karşılaşabilir, talepleri doğrultusunda bir haraç ödemeniz gerekebilir. Yeterli güce ulaştığınızda ise tarlaların yeni sahibi olabilmek adına var olan sahibine savaş ilan edebilirsiniz. Geriye kalan her şey yapacağınız rollere ve hayal gücünüze kalmış.
Bu tarlada üretilen otları, yenilenmiş ve çeşitli köşelere düzenli olarak yerleştirilmiş halde köşetut sistemiyle satabilirsiniz. Bu sistem illegal yapan sivillere çetelerden daha az ücret sağlamaktadır.


Saat Satma Sistemi

Soygunlarda elde ettiğiniz ziynet eşyalarını (rolex – küpe – kolye – yüzük) satabilmenize yarayan sistemdir. Belirli bir konumdan alacağınız görevler doğrultusunda elinizde bulunan ziynet eşyalarını satabilmektesiniz.
Her yeni konum South-Side içerisinde bulunan farklı yerlere yönlendirmektedir. Belirtilen konumlarda bulunan NPC’lere elinizde bulunan eşyayı belirli bir ücret karşılığında satabilmektesiniz. Görevi alırken belirttiğiniz miktar kadarıyla satış yapabilir, belirttiğiniz miktara ulaştığınızda ise satışı sonlandırırsınız.
Bu satış işlemi esnasında polis ile karşı karşıya kalmasanız da South-Side içerisinde satış yapmak zorunda olmanızdan dolayı orada yaşantılarını sürdüren çeteler ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.


Yarış Sistemi

Sunucumuzda developerlarımız tarafından tasarlanmış bir yarış scripti bulunmaktadır ve tüm oyunculara açıktır. Scripti kullanmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;
Yarış komutları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ev Soygunu

Belirli bir bölge ile sınırlandırılmış yerlerde bulunan evlere daha öncesinde satın aldığınız maymuncuk yardımı ile giriş yapabilmektesiniz. Eve giriş yaptığınızda belirli bir yüzdelik ile polise ihbar gitmeme şansı bulunuyor lâkin hepsi bu kadarıyla sınırlı değil. Evde çıkaracağınız ses ile doğru orantılı olarak polise ihbar gitme olasılığı da vardır. Evin çeşitli bölümlerini arayabilme imkanınız bulunduğu gibi aradığınız yerden de ziynet eşyaları, bununla beraber de craft sisteminde kullanabileceğiniz malzemeleri bulma ihtimaliniz yüksektir.
Blackmarket
Belirli bir konum üzerinde bulunan blackmarkette illegal eylemlerinizde kullanabileceğiniz (sahte plaka – maymuncuk vb.) eşyaları döviz üzerinden satın alabilirsiniz. Buradan satın alacağınız her eşya ayrı bir özelliğe sahip olduğundan farklı illegal işlerinizde kullanabileceksiniz.
Araç Parçalama


Sokaklarda bulduğunuz veya çaldığınız NPC araçlarını hurdalıkta parçalayabilir, parçaladığınız araçlardan da teyp–jant–akü vb. gibi parçalar edinebilirsiniz. Bu parçaları illegal mekaniğe satmanız durumunda ise cüzi bir miktar para kazanabilirsiniz. Çaldığınız aracı parçalamaya başladığınızda bir zaman sonra polise ihbar gidecek ve ekipler de gelen ihbara yönelecektir. Gelecek olan ekiplerden kaçış rotasyonunuz tamamen size kalmış durumda. Bunlardan farklı olarak sunucumuzda illegal mekanik mesleği de bulunmakta. İllegal mekaniğin yapabildiği özellikler ise normal fiyatının neredeyse yarı fiyatına aracın kilometresini düşürebiliyor. Eğer bir oyuncunun aracını çalmışsanız ve bu araçtan da para kazanmak istiyorsanız illegal mekanikler size bunu mümkün kılıyor ve çalınan aracı illegal mekaniğe ulaştırmanız dahilinde bu aracın fiyatının belirli bir yüzdesini kazanabiliyorsunuz.

Araç Hırsızlığı
Haritada belirtilen konuma gittiğinizde karşılaştığınız mekanla etkileşime geçmeniz halinde araç kaçırma görevini başlatmış olacaksınız. Görev de size rastgele bir araç verecek, bunu da GPS’iniz üzerinde işaretlenen konuma ulaştırmanız istenecek. Elbette ki bu işte de görevi aldığınızda polislere ihbar gidecek ve görevlendirilen ekip gelen ihbara intikal edecektir. Peşinize takılan ekipten kurtulup teslim etme noktasına geldiğinizde görevinizin karşılığı olarak bir miktar para ödülü alacak ve görevinizi sonlandırmış olacaksınız.

 

yilmazss

Guest
Katılım
25 Ağu 2021
Mesajlar
10
Tepkime puanı
0
Puanları
1
```diff
--------------------------------------
- 99 ROLEPLAY V2 WİPE:27.06.2021
--------------------------------------
- 7/24 AKTİF YONETİM EKİBİ

- +80 FPS İLE AKICI OYUN KEYFİ
- MARKALI KIYAFET VE ÇANTALAR
- AİLE VE ÇETELERE ÖZEL MALİKANE
- ÇETELERE ÖZEL HOODLAR
- ÇETELERE ÖZEL BANDANA SAVAŞI

- ÇETELERE ÖZEL GELİŞMİŞ TACO SAVAŞLARI
- AİLELERE ÖZEL MESLEKLER
- AİLE VE ÇETELERE ÖZEL YARDIM PAKETLERİ(CARTEL BARON YOKTUR...)
- DAHA ÖNCE GÖRMEDİĞİNİZ SCRİPTLER
- GELİŞMİŞ SCRİPTLİ İŞLETMELER
- BİR BİRİNDEN GÜZEL GELİŞMİŞ WHİTELİST MESLEKLER
- DLC+MODLU ARAÇLAR

- İLGİLİ YÖNETİM EKİBİ
- KALİTELİ ROLLER !
- KALİTELİ SES EFEKTLERİ İLE
- EN İYİLERİN ADRESİ ```
--------------------------------------
-
-
--------------------------------------
 

DeimosLish

FivemForum Üyesi
Katılım
14 Ağu 2021
Mesajlar
13
Tepkime puanı
5
Puanları
3
Herkesi bekliyoruz sunucumuza, giripte çıkmak istemeyeceğiniz türden..
 

DeimosLish

FivemForum Üyesi
Katılım
14 Ağu 2021
Mesajlar
13
Tepkime puanı
5
Puanları
3
AuraRoleplay.com | 28 aydır sizlerle | Eşsiz scriptler | 7/24 ilgili yönetim
 

SelimYahsi

FivemForum Üyesi
Katılım
27 May 2021
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konu güncel herkesi sunucumuza bekleriz
 

galbes

FivemForum Üyesi
Katılım
8 Eyl 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
çok uzun süredir sıkılmadan rol yaptığım bir sunucu👌
 

BraveLancaster

FivemForum Üyesi
Katılım
8 Eyl 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Başka bir yerde göremeyeceğiniz kalitede scriptler var denemeye kesinlikle değer denerseniz zaten bırakamazsınız :)
 

Blues

FivemForum Üyesi
Katılım
8 Eyl 2021
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Kaliteli bir server herkese tavsiye ederim.
 
Üst